Přístupnostní navigace

  • Přejít k obsahu
  • Přejít k hlavnímu menu
Obec Ruda a místní část Lhotka

Obec Ruda

a místní část LHOTKA

  • +420 566 536 207
  • obec@obecruda.eu
  1. Obec Ruda
  2. Úřední deska

Úřední deska

Titulek Vyvěšeno Sejmuto

Rozpočtové opatření SVK č. 3/2026

27.8.2026 31.3.2027

Veřejná vyhláška

26.8.2026 29.9.2026

Informace o počtu a sídlech volebních okrsků

25.8.2026 18.10.2026

Volby - zákaz výlepu plakátů

18.8.2026 18.10.2026

Oznámení o záměru nájmu

18.8.2026

Rozpočtové opatření č. 8/2026

13.8.2026 31.12.2026

Zveřejnění záměru prodeje pozemku

28.7.2026

Rozpočtové opatření č. 7/2026

29.6.2026 31.12.2026

Zveřejnění záměru prodeje pozemku

29.6.2026

Rozpočtové opatření č. 6/2026

12.6.2026 31.12.2026

Rozpočtové opatření SVK č. 2/2026

1.6.2026 31.3.2027

Rozpočtové opatření č. 5/2026

29.5.2026 31.12.2026

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

5.5.2026 1.9.2026

Rozpočtové opatření SVK č. 1/2026

30.4.2026 31.3.2027

Rozpočtové opatření č. 4/2026

13.4.2026 31.12.2026

ZÁVĚREČNÝ ÚČET OBCE RUDA ZA ROK 2025 - SCHVÁLENÝ

10.4.2026 30.6.2027

Rozpočtové opatření č. 3/2026

2.4.2026

Rozpočtové opatření č. 2/2026

5.3.2026 31.12.2026

Rozpočtové opatření č. 1/2026

19.2.2026 31.12.2026

Schválený střednědobý výhled SVK Žďársko na roky 2027-2030

23.12.2025 31.12.2026
  • Předchozí
  • 1
  • 2
  • Další
  • O Obci
  • Aktuality
  • Obec
    • Povinné údaje
    • Vyhlášky a nařízení obce
    • Hospodaření obce
    • Územní plán
    • Ochrana osobních údajů
    • Publicita dotačních projektů
    • Prohlášení o přístupnosti
    • GIS - základní mapový portál
    • Portál občana
  • Úřední deska
    • Rozpočet
    • Rozpočtová opatření
  • Fotogalerie
  • Organizace a spolky
    • Základní a mateřská škola Ruda
    • SDH Ruda
    • MS Jabloňov - Ruda
    • Knihovna
  • Firmy v obci
  • Užitečné odkazy
  • Obecní zpravodaj
  • Kontakty

Obec Ruda a místní část Lhotka

  • Ruda 32
    594 01 Velké Meziříčí
  • +420 566 536 207
  • obec@obecruda.eu
  • podrobné kontakty
  • IČO: 00842567

© 2026 Copyright Obec Ruda a místní část Lhotka
Vytvořil xart.cz
Vyhledávání