Adventní věnec na návsi - zapalování svíček

ADVENTNÍ VĚNEC

Milí obyvatelé,

opět po roce bychom vás rádi pozvali k zapalování svící na adventním věnci, který bude od pátku opět umístěn na návsi v parčíku. Svíčky budou připravené pod věncem v krabičce, která bude v igelitové tašce. Po vyzvednutí svíček opět prosíme, abyste vzorně zavřeli krabičku a tu dali do igelitové tašky, aby se k svíčkám nemohla dostat vlhkost a svíčky šli zapálit i další dny. Nebo si můžete přinést vlastní svíce. Prosíme o zapalování správného počtu svící podle daného data.

Pro rezervaci volíme zase formu přihlašování přes Facebook – vyberte si volný termín a ten uveďte zde do příspěvků a k datu napište jméno či rodinu. Kdo nemá Facebook, může rezervaci udělat posláním emailu na obecní email: obec@obecruda.eu.

Starosta bude průběžně aktualizovat a zveřejňovat tabulku, kde bude vidět, kdy kdo zapaluje. Tabulka by byla k vidění na Facebooku na Sousedské skupině a na webových stránkách.

Zapalování svíček a strávení chvilky u adventního věnce nám zpříjemní adventní dobu a těšení se na vánoční svátky, na Ježíška.

Zapojit se může každá rodina nebo skupina přátel, bez ohledu na jejich víru. Svíčky můžete zapálit odpoledne anebo v podvečer.

Děkujeme za zapojení co největšího počtu obyvatel. A věříme, že nás tato akce spojí.

Karel Dvořák, starosta

Adventní věnec 2022 - rezervace termínů zapalování svíček

DatumRodina nebo osoba, která bude zapalovat svíčky
26. listopaduZezulovi